Current track

Title

Artist

Hegesztő (WIG/MAG) állásajánlat – Burghausenben

Written by on 2021.06.11.

NÉMET PARTNERCÉGÜNK

WIG/MAG HEGESZTŐ MUNKATÁRSAKAT KERES

Munkavégzés helye: Burghausen, Salzach

Foglalkoztatás típusa(i): Teljes munkaidő

Munkaidő: 37,5 – 40 óra hetente

Német nyelvtudás: A2/B1

Feladatok:

  • Acél és rozsdamentes acél alkatrészek hegesztése terv és specifikáció szerint
  • Hegesztés különböző rétegekben
  • Anyagok előkészítése
  • A hegesztési varratok utólagos feldolgozása
  • Minőségellenőrzés

Elvárások:

  • fémipari végzettség, lehetőleg hegesztőként vagy fémipari munkásként
  • alternatívaként: többéves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • előny, az érvényes hegesztési vizsgák/tanúsítványok megléte
  • nagyfokú elkötelezettség, rugalmasság és csapatban való munkavégzésre való képesség
  • önálló és megbízható munkastílus
  • jó német nyelvtudás – A2/B1

Személyes követelmények:

  • pontos és tiszta munkavégzés
  • rugalmasság és csapatmunkára való képesség
  • barátságos természet
  • megbízhatóság és elkötelezettség

Az ajánlat:

  • határozatlan idejű munkaviszony,
  • hosszú távú és biztos munkahely,
  • vonzó és teljesítményhez kötött javadalmazás (a kollektív bérmegállapodáson felül),
  • kiváló személyes támogatás szakképzett és tapasztalt kapcsolattartóinktól a helyszínen,
  • széles körű szociális juttatások a BAP kollektív szerződés szerint,
  • ingyenes munkaruha.

Figyelem! Szállás nincs a munkához, és a német nyelvtudásod már az első telefonbeszélgetésnél kiderül!

Az alábbi telefonszámon munkanapokon és munkaidőben kapsz további információt:

Telefon +49 861 / 9892 39-10
Mobil: +49 151 / 4636 7208

Ha a német nyelvtudás hiányzik, ajánljuk német nyelvtanfolyamainkat,

hogy utána munkát is ajánlhassunk.

Német nyelvtanfolyam

Ha Németországba való költözéshez, vagy már az itt léted idején van szükséged

szakszerű ügyintézői segítségre,

akkor is itt vagyunk!

Ajánljuk

Reader's opinions