Current track

Title

Artist

Öntödei kisegítő állásajánlat Altenmarkt an der Alz-ban

Written by on 2021.06.11.

NÉMET PARTNERÜNK

ÖNTÖDEI KISEGÍTŐKET KERES

  • Munkavégzés helye: Altenmarkt an der Alz
  • Foglalkoztatás típusa(i): műszakos, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Munkaidő: heti 38-40 óra
  • Szükséges német nyelvtudás: A2
  • Kezdés: azonnal

Feladataid a teljesség igénye nélkül a következők:

  • Együttműködés az öntödében az öntvények gyártásában.
  • Azok megmunkálása.
  • Munkadarabok magfestékbe mártása.
  • A formázó dobozok kiürítése.

Előnyt jelent:

  • A fém- vagy öntödei ágazatban szerzett tapasztalat.
  • A fizikai alkalmasság előfeltétel.
  • Nincs gondod a munkahelyi hőséggel.
  • Kézügyesség.

Személyes követelmények:

  • Rugalmasság és csapatmunkára való képesség.
  • Nagyfokú elkötelezettség és lojalitás.
  • Megbízhatóság és pontosság.
  • Hajlandóság többműszakos munkarendben dolgozni.

Az ajánlat:

  • Határozatlan idejű munkaviszony.
  • Hosszú távú és biztos munkahely, a továbbfoglalkoztatás lehetőségével.
  • Vonzó és teljesítményhez kötött javadalmazás (a kollektív bérmegállapodáson felül).
  • Kiváló személyes támogatás szakképzett és tapasztalt kapcsolattartóktól a helyszínen.
  • Széles körű szociális juttatások a BAP kollektív szerződés szerint.
  • Ingyenes munkaruha…..és még sok más.

Figyelem! Szállás nincs a munkához, és a német nyelvtudásod már az első telefonbeszélgetésnél kiderül!

Az alábbi telefonszámon munkanapokon és munkaidőben kapsz további információt:

Telefon +49 861 / 9892 39-10
Mobil: +49 151 / 4636 7208

Ha a német nyelvtudás hiányzik, ajánljuk német nyelvtanfolyamainkat,

hogy utána munkát is ajánlhassunk.

Induló nyelvtanfolyamok

Ha Németországba való költözéshez, vagy már az itt léted idején van szükséged szakszerű ügyintézői segítségre,

akkor is itt vagyunk!

Ajánljuk

Reader's opinions